HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Citroen Nemo Anahtarı

Citroen Nemo Anahtarı

Citroen Nemo Anahtarı

            Araç sahipleri için her zaman güvenlik önce gelir. Bu alanda Citroen Nemo Anahtarı kendi markası için güven veren bir seçenek olacaktır. Anahtarlar üzerinden markanın ambleminin bulunduğu ikonun yanı sıra kapılar için açma kapama düğmesi bulunmasının yanında bagaj kapısının açılması içinde buton yer almaktadır.  Sustalı özelliklere sahip olan bu anahtarlar immobilizer sistemler ile anılmaktadır.

Citroen Nemo Anahtarı immobilizer

            İmmobilizer sistemi yaklaşık yarım asırdan bu yana kullanılan oldukça modern bir anahtar sistemi olmaktadır. Aslında bu sistemi bir tür kilit sistemi olarak ta görebilirsiniz. Bazı durumlarda Citroen Nemo Anahtarı Sorunları oluşabiliyor. Bu sorunlar arasında anahtardan kaynaklanan ya da pilden kaynaklanan sorunlarda olabilmektedir.

Citroen Nemo Anahtarı Fiyatları

            Farklı fiyat aralıklarında anahtar seçimleri yapabilmek mümkündür. Özellikle kumanda sistemi kullanılıyorsa fiyat daha farklı olacaktır. Eğer Citroen Nemo Anahtarı İstanbul içerisinde araştırmalar yapılıyorsa öncelikle hangi alanda hangi özellikte ürün ihtiyacınız olduğunu tespit etmelisiniz. Anahtarın çalınması sonrasında araç alıcı beyin üzerinde şifre sıfırlamaları yapılabiliyor.

Citroen Nemo Anahtar Kodlama

            Şifre sıfırlandıktan sonra ise araçlar üzerine bağlanan bilgisayarlı cihazlar sayesinde yeni anahtarların tanıtma işlemleri çok pratik bir şekilde yapılmaktadır. Yeniden Citroen Nemo Anahtarı Tanıtma işlemleri yapmak için anahtarların kullanımında zaman zaman oluşan problemleri de sayabiliriz. Kaybedebilir, düşürebilir ya da aileniz için yedek anahtar çıkartmak isteyebilirsiniz. Bu durumların hepsinde tanıtma işlemine ihtiyaç duyacaksınız.

Yedek  Citroen Nemo Anahtarı

Aile bireylerinde bulundurmak üzerine araç anahtarının aynısında yedekleyebilir ve kullanımlarda iki farklı anahtar kullanabilirsiniz. Özellikle Citroen Nemo Anahtarı Çoğaltma işlemlerinde anahtardan yapılan kopyalama çok daha hızlı ve pratik olacaktır. Yeni anahtarları aracın beynine tanımlamak için belirli yazılımlar kullanılmaktadır. Bu yazılımlar sayesinde aracın alıcı beyni üzerinde değişiklikler yapılabiliyor.

Citroen Nemo Anahtar Kabı

            Tasarım ve modeli ile oldukça kullanışlı olan Citroen Nemo Anahtarı Kabı modelleri çok daha güvenli kullanımlar içerecektir. Özellikle sustalı kısımları kumandanın iç kısmında kalabilecektir. Tek butonlu olabilen anahtarlar iki ya da üç butonlu olarak ta sunulabilmektedir. Burada esas işi anahtarların içerisindeki çip gerçekleştirmektedir.

Citroen Nemo Anahtarı

Citroen Nemo Anahtarı

citroen c4 anahtar

citröen anahtarı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: