HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Ford Transit Anahtarı

Ford Transit Anahtarı

Ford Transit Anahtarı

Otomobil anahtarları üzerinde yapılan pil değişim işlemleri her model araç için kumandalara özgü üretilmiş olan pillerin seçilmesiyle gerçekleştirilmektedir ford transit anahtarı modellerinde de aynı şekilde bu işlem gerçekleştirilebilir. Kumanda pili tükenmiş olan otomobil anahtarlarının içinde yer alan pillerin değişmesi sırasında kumanda hafızası da sıfırlanabiliyor. Kumanda pilinin değişmesi gerçekleştirilmeden önce anahtarın içinde yer alan pil koduna göre aynı voltaj ve seride olan uzaktan kumanda pilleriyle değişim yapılması gerekir.

Ford Transit Kumanda Kabı

Kumanda değişimi ya da pil değişimi gibi işlemlerin sonrasında anahtarı koruma altına alabilmek için ford transit anahtarı kumanda kabına da ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu kılıflar kumandanın hassas yapısına uygun tasarlanmış ve imal edilmiştir. Yani koruma amaçlı kullanıma son derece uygundur. Üstelik piyasada bu kılıfları bulmak da aynı doğrultuda kolaydır. Etrafınızda otomobil ve parçalarıyla alakalı bir dükkân bulduğunuzda dahi kumanda kılıfını bulabilirsiniz.

Ford Transit Kumanda Kodlama

Aynı özelliklere sahip olan pillerin değişmesinden sonra kumandaların da test edilmesi gerekir. Bu noktada ford anahtarı kodlama işleminin de yapılması gerekir. Aksi takdirde anahtar doğru bir şekilde çalışmaz ve istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Bu yüzden hizmet aldığınız noktada kesinlikle kodlama işlemini yaptırmanız gerekir.

Ford Transit Anahtarı Pil Değişimi

Çeşitli firmalarda otomobil anahtar pillerinin değişmesinden sonra kumandalar teste tabi tutulmaktadır. Kumandanın pilini değiştirdikten sonra kumanda eper ışık çıkarıp sinyal gönderebiliyorsa çalışıyor anlamına gelmektedir. ford transit anahtar pil değişimi işlemleri bu konuda pek çok firma tarafından etkili bir şekilde yapılabiliyor. Otomobil anahtarının pili değiştikten sonra kumanda çalışmıyorsa, otomobilin kapıları açılmıyorsa ve kumanda sinyal göndermiyorsa eğer kumandanın hafızasının yenilenmesine ihtiyaç duyulur. Yani kumandayı otomobile tanıtmak gerekir.

Ford Transit Anahtarı İstanbul

İstanbul genelinde otomobil anahtarları ve kumandalarıyla alakalı işlemler yapan ve çözüm sunan çok sayıda firma bulunmaktadır. ford transit anahtarı İstanbul hizmeti sunan firmalardan otomobil anahtar pili ve otomobil kumanda pili değişimlerini de yaptırabilirsiniz. Üstelik gerek kumandanızla alakalı bakım gerekse yedekleme gibi ihtiyaçlarda etkili bir hizmet almanız en doğrusu olacaktır. Ancak firma tercihlerinizde kaliteyi baz almanız en doğrusu olacaktır.

Ford Transit Anahtarı

Ford Transit Anahtarı

Ford Custom Anahtarı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: