HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Geely Anahtar

Geely Anahtar

Geely Anahtar

Geely oto anahtarı yedek yapımı, kopyalama konusunda oldukça profesyonel olan firmamız ülkemizde  az bulunan bu araç markasını da portföyüne katmıştır emgrand, Echo, Familia, Fc, modelleri ile öne çıkan geely son yıllarda ürettiği araçlar ile göz dolduruyor.

Gerek çok daha ekonomik olmasından dolayı gerekse daha çevreci olmasından dolayı elektrikli araçların her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Nisan ayı itibariyle İstanbul’da elektrikli araçlar taksi olarak hizmet vermeye başladı. Tek şarj ile 350 kilometre gitme kapasitesine sahip olan bu araçların kullanımı da oldukça sessiz. Kullanımı da oldukça rahat olan elektrikli taksiler için 150 fark noktada şarj istasyonları kurulacak. Böylelikle rastgele bir sıkıntı olmadan araçların şarj edilmesi sağlanarak hizmet vermeye devam edilecek. Şarj istasyonunda yer alan kablonun aracın kaput bölümünde yer alan bölgeye takılmasıyla işlem başlamaktadır. Takriben olarak 1 saat içinde aracın deposunun doldurulması da olası olmaktadır. Gün içinde bir sefer şarj edilmesi de yeterli olmaktadır. Taksiciler açısından bakıldığında ehemmiyetli bir yakıt tasarrufu sağlamasından dolayı uygun olan elektrikli taksilerin zaman içinde çok daha yaygınlaşacağı da kolayca söylenebilir.

Elektrikli araç çalışması sadece taksileri de kapsamamaktadır. Yapılan çalışma ve incelemelerini bitiren İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü (İETT), toplamda 200 adet olması tasarılanan elektrikli otobüs alımı için ihaleye çıkacağını açıkladı. 2017 seneyin sonuna kadar teslim almayı tasarılayan İETT, 103 tekli ve 97 körüklü elektrikli otobüs alımı amaçlıyor. Otobüslerin alımından sonra ise test2 sürüşlerinin metrobüs hattında yapılacağı da açıkladı. Testlerin geçen otobüslerin İstanbul trafiğine çıkması da sağlanacak.

Aynı zamanda teknolojik olarak tasarlanacak elektrikli otobüslerin özürlü ulaşımı içinde özel tekniklere sahip olması istendi. Özürlü yolcular için duraklarda alçalması da otomatik olarak sağlanacak. Bunun yanı sıra 200 kilometreye kadar gidebilen elektrikli otobüslerin ikaz özelliği de olacak. Bataryanın bitmesine 10 kilometrelik bir mesafe kalması durumunda hemen bir şarj istasyonuna girilmesi belirtilecek. Son derece güvenli olmasının dışında çevreye kirletmeme özelliği de kullanımının yaygınlaşmasını sağlayacak önemli kriterlerdendir. Sessiz bir çalışma şekline sahip olması da yolcuların rahat bir şekilde yolculuk edebilmesini sağlayacak. 10 yıl garantisi olan elektrikli otobüslerin her yıl artan sayılarda teslim edileceği de belirtildi. Ayrı olarak önemli bir ihtiyaç olan ücretsiz internette otobüs içinde bulunacak. Bunun dışında cep telefonları için hazırlanmış olan şarj birimleri sayesinde yolcuların ihtiyacı karşılanacak.

Geely Anahtar

Geely Anahtar

Geely Anahtar

Geely Anahtar

Geely Anahtarı

immobilizer anahtar

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: