HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Hyundai İ10 Anahtar

Hyundai İ10 Anahtar

Hyundai İ10 Anahtar

            İlerleyen teknoloji her geçen gün hayatımızı yenilikler ve kolaylıklar katmaktadır. Otomobil sektöründe de pek çok yenilik güvenlik ve konfor sunmaktadır. Bu alanda  Hyundai i10 Anahtar markanın en iddialı modellerini çalıştıran donanım olmaktadır. Anahtarlarda kullanılan çipler sayesinde motorla bağ kuruluyor. Ve o eski türk filmlerinde olduğu gibi aracı düz kontak yaparak çalıştırmak imkansız hale geliyor.

Hyundai İ10 Anahtar Kabı

            Anahtarlar her an elinizde olabiliyor Bu da çeşitli tahribatlara neden olabiliyor. İçerisine herhangi bir sıvı geçmediği sürece anahtarlarınızı Hyundaı İ10 Anahtar Kabı satın alarak yenileyebilirsiniz. Kırılma, çarpma, butonların bozulması gibi etkilerde ise eğer anahtarın şifre senkronunda bir bozukluk oluşmuş ise anahtar kabını değiştirdikten sonra anahtarınızı yeniden tanıtmanız gerekebilir.

Hyundai İ10 Anahtar Tanımlama

            Anahtar tamamen kaybolmadığı sürece anahtarlar üzerinden kopyalama işlemi çok daha pratik bir şekilde yapılabilecektir. Bu alanda Hyundaı İ10 Anahtarı Kadıköy araştırmalarında öncelikle anahtarınız tahrip olmuş ise anahtar kabı satın almanız gereklidir. Bu aşamadan sonra yenileme işlemi çok pratik olarak yapılabilecektir.

Hyundai İ10 Anahtar Pil Değiştirme

            Araçların marka ve modeli ne olursa olsun anahtarlarda yaşanan pil sorunlarında aynı özelliklerde pil kullanılabilir. Bu nedenle araç muayenelerinde Hyundai İ10 Anahtar Pili özelliklerinin de kontrol edilmesi ile anahtarınız da sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Bir pilin ömrü sıfır olduğunda üç sene kullanılabiliyor.

Hyundai İ10 Anahtarı Kodlama

            Citroen Nemo son yıllarda oldukça fazla tercih edilen araçlar arasında yer almaktadır. Kango araçlara yeni bir imaj katan bu modellerle şık kullanımlar elde edilebiliyor. Şık ve oldukça pahalı olan bu araçların güvenliğinde immobilizer anahtar sistemleri çok önemlidir. Bu alanda anahtar yenileme durumlarında Hyundai İ10 Anahtarı Kodlama işlemler yapılarak anahtarınızı tüm özellikleri ile kullanabilme imkânı elde edebileceksiniz.

Hyundai İ10 Anahtar

            Dış kısmı compact olan i10 modellerinde iç kısım oldukça geniş olmakta ve modern özellikleri ile göz doldurmaktadır. Anahtar kullanımlarınızda da dikkatli olmalı ve Hyundai i10 anahtar Sustalı tercihler yaparak çok daha pratik kullanımlar elde etmeyi sağlayabilirsiniz.Hyundai İ10 Anahtar

Hyundai Anahtarı

Accent, Accent Blue, Accent Era, Atos, Coupe, Elantra, Excel, Genesis, Getz, Grandeur, i10, i20, i20 Troy, i30, i40,
iX20, Matrix, S-Coupe, Sonata, Trajet.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: