HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Peugeot 3008 anahtar

Peugeot 3008 anahtar

Peugeot 3008 anahtar

Öncelikle oto anahtarlarında yer alan immobilizer sözcük anlamını tam olarak bilmeniz gerekir. Bu kelimenin anlamı, hareketsizleştirici olarak belirtilmektedir. Otomobillerin üzerinde ve aracın anahtarı içinde yer alan transponderlar aracılığı ile hırsızlık durumlarına karşı tercih edilebilen bir araç güvenlik sistemi olarak görülmektedir. Peugeot 3008 anahtar fiyatlarının da uygun aralıklarda olması kullanım oranının artmasını sağlamıştır.

Peugeot 3008 Anahtar Kumanda

İmmobilizer sistemler, elektronik bir hırsızlık emniyeti olarak görülmektedir. Kontak anahtarları, kontaktan çıktıktan sonra aktif hale gelmektedir. Aynı şekilde otomobilin yetkisi olmayan kişiler tarafından çalıştırılmasını da engellemektedir. Peugeot 3008 kontak anahtarı hakkında da pek çok detayın yer aldığı rahatlıkla görülebilir.

Peugeot 3008 Anahtarlık

Söz konusu olan bu sistem, kontak anahtarına entegre edilebilen bir verici durumundadır. Transponder yani alıcı ünitesinden de fayda sağlamaktadır. Bu durum, her marş işlevinde aracın elektroniğine yeni bir kod bildirmektedir. Fakat anahtar, buna uyumlu olan yetkilendirme koduna sahip olduğu zamanda kilitlemesini kaldırmaktadır. Peugeot 3008 anahtar tanıtma işlemlerinin önemi bu açıdan kesinlikle büyüktür. Bu nedenle doğru ve eksiksiz yapılması gerekir.

Peugeot 3008 Anahtarlık Kabı

Söz konusu olan immobilizer sistemleri hakkında belirtilen daha pek çok detay bulunmaktadır. Bunlardan bazıları sistemin tarihi geçmişi, özellikleri ya da Peugeot 3008 anahtar sorunları gibi konulardır. Bu konular hakkında da önemli bilgilerin yer aldığını net bir şekilde söylemek mümkün olacaktır.

Peugeot 3008 Oto Anahtar Yedekleme

1993 yılı sonrasında Avrupa’da yer alan sigorta firmalarının yapmış oldukları baskılar neticesinde otomobil üreticileri, otomobiller üzerinde kullanılabilecek bir güvenlik sistemi arayışına girmişlerdir. Peugeot 3008 anahtar çözümü seçenekleri de geliştirilerek günümüze taşınmıştır.

Peugeot 3008 Sustalı Buton Kumanda

Yıllar öncesindeki bu arayışın neticesinde 1995 tarihi sonrasında Almanya başta bulunmak üzere bütün Avrupa genelinde otomobiller, immobilizer sistemini içeren niteliklerde üretilmeye başlanmıştır. Peugeot 3008 anahtar sustalı ve diğer tüm seçeneklerin de bu konuda yer aldığını belirtmek mümkün olabilir. Üstelik sektör genelinde yaşanan yenilikler ve gelişmeler de müşteri kitlelerinin çekilebilmesi adına büyük ve önemli bir rol oynamaktadır.

Peugeot 3008 anahtar

Peugeot Smart Anahtarı

Peugeot Anahtarı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: