HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Seat Leon Anahtar

Seat Leon Anahtar

Seat Leon Anahtar

Araç sahibi olan kişiler araçlarını açıp kapama ve çalıştırma gibi işlemleri yapabilmek için anahtara ihtiyaç duyarlar. İmmobilizer cip sisteminin hayatımıza girmesi ile araba ve anahtar arasında elektronik bir bağlantı kurulması başarılmıştır. Teknolojinin geldiği noktanın izlerini araba anahtarlarında görmek mümkündür. Seat leon anahtar da kumanda ya da metalik uç şeklinde anahtarlar bulunmaktadır. Kumanda anahtarlar hem görünüş hem de taşıma açısından oldukça kullanışlı bir modeldir. Anahtarın kaybolması durumunda teknik servisten yardım alarak direk anahtarınızı yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca kaybolan anahtarın hafızası silinerek sizi herhangi bir mağduriyet yaşanması engellenmektedir.

Seat Leon Anahtar Kabı

Araba anahtar kabı sistemlerin çalışmasında yardım eden bir eşyadır. Genel olarak metalik uçlu olan anahtarlar da bir buton kumandalı anahtar kabı üstünde ise üç tuş bulunmaktadır. Bu üç tuş araba açma, araba kapama ve bagaj açma gibi işlemlerin yapılması sağlanır. Sustalı olarak dizayn edilmiş anahtarlar kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Seat leon anahtar tamirini ancak yetkili servis tarafından yaptırılması gerekir. Özellikle kumanda kabı değiştirilirken elektronik sistemin doğru aktarılmaması anahtarların çalışmasında sıkıntı yaratabilir ya da değiştirilen anahtar kabının orijinal olmaması da anahtarların çalışmasını engelleyen nedenler arasındadır.

Seat Leon Anahtar Kılıfı

Kullanım esnasında anahtarın yıpranması, yıpranması ve her türlü anahtar arızaları ile karşılaşılabilir. Arızaların kısa zamanda giderilmesi için Seat leon anahtar Kadıköy yetkili servislerine giderek direk sorununuzun giderilmesi sağlanır. Yeni oluşturulacak olan anahtarın elektronik cipin doğru aktarılması araç ile kumanda arasındaki senkronizesinin yapılması gerekir. Aksitakdirde kumanda arabanızın işlevlerini gerçekleştirmemektedir. Araba anahtarlarının kırılması ya da cipinde yaşanan sıkıntılar için montaj ve tamirat yapılması gerekir. Kısa zamanda keyifli yolculuğa devam edebilirsiniz.

Seat Leon Anahtar Pil Değiştirme

Kumanda anahtarlar pille çalıştıkları için zamanla pillerin bitmesi normaldir. Pil değişimleri oldukça kolay ve pratik bir işlemdir. Araç ile ilgili anahtarların pili değiştirildiğinde Seat leon anahtar tanıtma işlemlerinin yapılması gerekir. Tanıtılması kumandanın eski işlevlerinin yerine getirmesini sağlamaktadır. Kısa sürede keyifli yolculuğunuza devam etmeniz sağlanacaktır.

Seat Leon Anahtar Tanıtma

Arabalarda anahtarların kullanımında zamanla aksilikler yaşandığı gözlenir. Özellikle araçlarınızın işlevlerini gerçekleştirmemesi durumunda Seat leon anahtar otomobil anahtarcısına gitmenizde fayda vardır Kumandanın tamiri ya da sizlere çıkarılacak yedek anahtarda frekansların doğru aktarılması kumandanın eskisi gibi işlev görmesini sağlayacaktır sizde güvenli ve keyifli yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Seat Leon Anahtar

Seat Leon Anahtar

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: