HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Skoda Yeti Anahtar

Skoda Yeti Anahtar

Skoda Yeti Anahtar

Oto anahtarıyla alakalı bir sorun oluştuğunda firmalar kesinlikle müşterilerini mağdur etmek istemezler. Özellikle belirli firmaların yurtdışından ürün getirmeleri nedeniyle otomobil kullanıcıları uzun zaman araçlarını kullanamamaktadır. Skoda Yeti anahtar sorunları çözmek de elbette ki firmalara düşen bir görevdir. Zira oto anahtar işi yapan şirketler bazı işlemlerde yarım saat, bazı işlemlerde de yarım gün içerisinde uygulamalarını bitirebiliyor. Bu süre elbette ki otomobilin markasına ve modeline göre değişiklik göstermektedir.

Skoda Yeti Anahtar Kabı      

Otomobil anahtarları, araçların kapısını açabilmek ve aracı çalıştırabilmek için tercih edilen anahtarlardır. Her otomobil için ayrı bir şekilde dizayn edildikleri de bilinen bir gerçektir. Bu anahtarlar, kendi aracı haricinde başka bir aracı açmayacak ve çalıştırmayacak şekildedir. Skoda Yeti anahtar kumanda kılıfı gibi farklılıklar ve çeşitler de bu doğrultuda daha çok geliştirilmiştir.

Skoda Anahtarlık

Zaman içerisinde yıpranma, aşınma ve bozulmadan dolayı birbirini açma özelliklerini de yitirebilirler. Bu durum ise, hırsızlık gibi kötü olaylara neden olabilir.  Bu durumun önüne geçebilmek adına son 15 senelik zaman dilimi içerisinde anahtarlara elektronik çipler ilave edilmiştir. Skoda Yeti anahtar tanıtma işlemlerine de daha çok gerek duyulmuştur.

Skoda Yeti Anahtar Kumanda Pili

Mevcut olan çip aracılığıyla anahtarın tüm elektronik bilgileri otomobilin beynine ulaşmaktadır. Beyin de bu bilgileri onayladığı zaman aracın çalışmasına izin vermektedir. Söz konusu olan bu sisteme ise, immobilizer sistemi adı verilmektedir. Skoda Yeti anahtar sustalı olarak da seçenekleri bir hayli geliştirilmiştir.

Yeti Anahtar Yedekleme

Günümüz dünyasında immobilizer sisteme sahip olmayan otomobil neredeyse yok denecek kadar az sayıdadır. Sigorta firmaları bu sistemi içermeyen otomobilleri sigorta etmediklerinden dolayı bütün otomobillerde standart bir donanım haline geldiği görülmektedir. Skoda Yeti Anahtar kasko işlemlerinin gerekliliği de buradan ortaya çıkmıştır.

Skoda Yeti Anahtarı Anadolu Yakası

Bu durum, yepyeni bir sektörün ortaya çıkmasına da yol açmıştır. Elektronik araç anahtarı ya da diğer bir adıyla immobilizer sistemli oto anahtarı yapan şirketler meydana gelmiştir. Skoda Yeti anahtar sigorta hizmetlerinin geliştirilmesi de bu sektörün hareketlenmesine yol açmıştır.Skoda Yeti Anahtar

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: