HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Ssangyong Anahtar

Ssangyong Anahtar

Ssangyong Anahtar

Araba sahibi olan kişilerin seçim yaparken kendilerine en uygun olan modeli seçmeleri ile ilgili dikkatli olmaları gerekir. Ssangyong Anahtar aracınızı açma kapama ve çalıştırma işlemlerini yerine getirecektir. Son zamanlarda pek çok aksilikle karşılaşılabilir. Bunlar arasında kaza, kayıp, hasar gibi nedenler sayabiliriz. Fakat günümüz teknolojisinde araba anahtarlarında bulunan immobilizer cip sistemleri büyük kolaylık sağlamaktadır. Son üretilen arabaların hepsinde bulunana sistem anahtarınızı çalıştıramazsanız yetkili servis tarafından uzaktan çalıştırılmasını sağlamaktadır.

Ssangyong Yedek Anahtar

Ssangyong araba anahtarları sustalı kumandalı modeller ve metalik uçlu modellerden oluşmaktadır. Metalik uçlu anahtarlar taşınması ve görünüşü konusunda çok estetik durmamaktadır. Bu yüzden kumandalı modellerin seçilmesinde yarar vardır. Üzerindeki açma ve kapama tuşu sayesinde sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Ssangyong yedek anahtar yaptırmak isterseniz direk bize müracaat etmeniz meselenin kısa vakitte çözülmesini sağlayacaktır. Bilhassa anahtarlarda cip sistemlerinde çeşitli arızalanmalar görülebilir. Bunun yanı sıra anahtarların belleği silinmiş veyahut kumanda pili bitmiş olabilir.

Ssangyong Sustalı Anahtar

Her elektronik sistemle çalışsan aletler gibi araba anahtarları da giderek yıpranıp hasar görebiliyor. Bu konu da Ssangyong sustalı Anahtar yaptırarak meselenin kısa vakitte çözülmesini sağlayarak, keyifli yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yıpranmış olan anahtarların kaplarının yenilenerek daha önceki haline getirilmesi kolayca sağlanır. Bunun yanı sıra kaybolması vaziyetinde ruhsat sahibi ile müracaat sağlanarak anahtarın yedeğinin yapılması da sağlanır. Fakat anahtarın kırılması vaziyetinde montaj işlemi yapılması gerekir. Görüldüğü gibi her meselenin bir çözümü bulunmaktadır.

Ssangyong Anahtar Pil Değiştirme

Araba anahtarlarının en kolay çözülen meselelerinde biri pillerinin değiştirilmesidir. Bu mesele oldukça kısa vakitte çözülür. Anahtarların kaybolması veyahut arızalanması gibi vaziyetleri göze alarak Ssangyong Anahtar yedekleme işlemi yapılmalıdır. Bu işlem yalnızca teknik servislerde yapıldığı ve ruhsat sahibi olan kişilerin müsaadeyi ile yapılmaktadır. Araba da bulunana cip sisteminin anahtara doğru aktarılması ile anahtarınızın yedeğiniz yaptırmış olacaksınız. Yarım saat içinde bitiren işlem sizleri ileride oluşacak sorunlara karşı savunacaktır.

Ssangyong Anahtar Tanıtma

Araba anahtarlarının kaybolması vaziyetinde rastgele bir panik yapmanıza gerek yoktur. Bu vaziyette ilk olarak oto anahtarcıyı arayarak aracınızın yanına kısa vakitte gelmeleri sağlanır. Şayet yedek bir anahtara sahip değilseniz Ssangryong Anahtar çoğaltma işlemi yaptırmanız gerekir. Anahtarların çoğaltma işlemleri esnasında tüm aksamın doğru aktarılması araba ile arasındaki bağın yine kurulması gerekir. Bir takım ssyangyong modelleri; Actyon, Korando, Korando, Sports, Kyron, Musso, Rexton, Rodius.

Ssangyong Anahtarı

Ssangyong Anahtarı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: